Jesteś u progu awansu


Jesteś u progu awansu

  • Świadomie planujesz swoją karierę zawodową?
  • Chcesz lepiej wykorzystać swoje talenty, aby szybciej awansować?

Program „Rozwiń żagle swojej kariery jest dla Ciebie”, w którym:

  • precyzyjnie definiujesz swoje atuty w kontekście stanowiska, na które chcesz awansować,
  • identyfikujesz kompetencje miękkie, które wymagają wzmocnienia, i nad nimi pracujesz,
  • wzmacniasz swój potencjał i uczysz się mówić o nim w języku korzyści.

O co dokładnie chodzi?

Karierę zawodową można porównać do pływania statkiem. To od nas zależy jak dużym statkiem i po jakich wodach będziemy pływać.

Na początku wypływasz na rynek pracy z bardzo podstawowymi umiejętnościami. Pływasz albo własną malutką łódeczką, albo stajesz się członkiem załogi jednego ze statków należących do większej floty.

Będąc członkiem załogi powoli uczysz się coraz więcej, szczególnie umiejętności technicznych i specjalistycznych. Z czasem awansujesz i zaczynasz marzyć o byciu kapitanem jednego ze statków należących do floty. To od Ciebie zależy jakim statkiem i gdzie będziesz pływać. Niektórzy lubią to co znane i nie chcą wyruszać na pełne morze. Mogą oni zdecydować, że wystarczy im pływanie np. po Zalewie Zegrzyńskim. I to jest dobre.

Są też tacy, którzy marzą o otwartych przestrzeniach, o pływaniu po szerokich wodach. O byciu kapitanem coraz większego statku. Jeżeli to Ty, to program jest właśnie dla Ciebie.

Wypłynięcie na szerokie wody będzie wspaniałą przygodą, o ile się do niej przygotujesz. Kierowanie dużym statkiem wymaga nie tylko wiedzy specjalistycznej, ale też dużej samoświadomości, bo to ona jest kluczowa dla sukcesu.

Dlatego w programie przygotujesz się do swojej wyprawy. Na początku lepiej poznasz siebie. Dzięki GCP Method® określisz swoje zasoby w czterech kluczowych obszarach: styl funkcjonowania, komunikacja i współpraca z innymi, emocjonalność i motywacja oraz przywództwo. Mając je nazwane na nowo i pełniej łatwo je porównasz z celem Twojej podróży, czyli stanowiskiem, na które chcesz awansować. Zobaczysz jakie są Twoje atuty w kontekście tego właśnie stanowiska i potrenujesz mówienie o nich językiem korzyści.

To porównanie pozwoli Ci też zidentyfikować obszary do pracy. Dzięki temu w drugim etapie ułożysz te obszary w trasę, którą trzeba pokonać do Twojego wymarzonego celu. Razem skoncentrujemy się na pierwszym kamieniu milowym – to w tym obszarze będziemy rozwijać i wzmacniać Twoje kompetencje. Z doświadczenia wiem, że niejako przy okazji co najmniej dwa kolejne obszary są również wzmacniane.

Zależy mi na Twojej samodzielności, dlatego po skończeniu cyklu spotkań, wyposażona w narzędzia i techniki nad kolejnymi obszarami pracujesz sama. Przez pierwszy miesiąc po skończeniu cyklu spotkań jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Umawiamy się na dwie 30 minutowe, telefoniczne sesje coachingowe. A przez kolejne dwa miesiące możesz również korzystać z mojego wsparcia telefonicznego lub mailowego już całkowicie bezpłatnie.

Brzmi ciekawie? Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację – kliknij tutaj.

PROGRAMY ROZWOJOWE

Jesteś u progu awansu

Jesteś u progu awansu

Chcesz żyć zgodnie ze swoimi predyspozycjami

Chcesz żyć zgodnie ze swoimi predyspozycjami

Rekrutujesz pracowników

Rekrutujesz pracowników

Zakładasz lub prowadzisz spółkę

Zakładasz lub prowadzisz spółkę

KONTAKT

505 822 333
zuzanna@analizapisma.pl
Leverage Now Sp. z o.o.
ul. Josepha Conrada 30, lok. 27, 01-922 WARSZAWA
NIP: 5272680187