O Autorce

dr Zuzanna Górska-Kanabus

psycholog, grafolog, konsultant i wykładowca akademicki.


W pracy dąży do tego, aby każdy lepiej poznał siebie, rozpoznał swoje talenty i mocne strony, odnalazł sens i był spełniony w tym co robi.

Autorka największych na świecie badań z zakresu psychologicznej analizy pisma ręcznego. Na ich podstawie opracowała GCP Method® – trafne narzędzie pozwalające na stworzenie wielowymiarowego profilu osobowości i stylu funkcjonowania.

Współpracuje z czołowymi światowymi i krajowymi firmami, wspomaga duże i średnie przedsiębiorstwa w zakresie efektywnych procesów rekrutacyjnych oraz zarządzania talentami w organizacji.

Wspiera osoby prywatne w lepszym poznaniu siebie, rozpoznaniu talentów i budowaniu życia o jakim marzą.
Realizuje projekty rozwojowe, coachingowe oraz mające na celu budowanie zespołów. Prowadzi warsztaty i interakcyjne wykłady oraz sesje coachingowe.

Prelegentka na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Przykładowe wystąpienie: http://youtu.be/j9IrQ0S7r1c
Coach i doradca zawodowy. Brała udział m.in. w programie „Motywacja jest kobietą”, zrealizowanym przez kanał Religia.tv na zlecenie Fundacji Dobre Wieści 2014/2015 roku. Odcinki dostępne są na blogu: zuzannagorska.com

Pisze dla: Aleteia Polska, Deon.pl, ZmianywŻyciu.pl, Law Business Quality.

Posiada kilka certyfikatów m.in. Certyfikat CoachWise™ Essentials oraz „Lider edukacji coachem” – program budowania przywództwa w edukacji.

Więcej na blogu eksperckim www.zuzannagorska.com oraz na www.facebook.com/drZuzannaGorska.

Poznaj opinie osób, które pracowały z dr Zuzanną Górską-Kanabus:

REKOMENDACJE

KONTAKT

505 822 333
zuzanna@analizapisma.pl
Leverage Now Sp. z o.o.
ul. Josepha Conrada 30, lok. 27, 01-922 WARSZAWA
NIP: 5272680187